Olejek multifunkcyjny z linii INSIGHT MAN ma to do siebie, że można Go użyć w dwóch celach – jako pielęgnacyjny olejek do wąsów i brody, jednak również jako środek do golenia, zamiast tradycyjnej pianki do golenia. Ja użyłem tylko w celach pielęgnacyjnych – nie golę się maszynką na gładko, lecz z relacji wiem, że klienci sobie chwalą takie rozwiązanie, gdyż nie występują lub są mniejsze podrażnienia po użyciu tego olejku w porównaniu do innych środków, przy okazji rozmiękcza skórę i włosy zarostu co sprawia, że łatwiej się goli. Jeśli ktoś przyzwyczajony jest do pianki do golenia – olejek da się stosować równocześnie. Można więc spokojnie używać do podgolenia brody lub zgolenia, jeśli ktoś uważa, że efekt będzie dobry 😉

Jeśli chodzi o pielęgnację sprawuje się dobrze. Jest nieco cięższy niż drugi olejek (służacy stricte do pielęgnacji) z tej linii. Ma się wrażenie, że w zapachu jest trochę słodszy, może ze względu na obecność olejku ze słodkich migdałów. Jak pozostałe produkty w tej serii generalnie zapach ma wyraźny lecz subtelny, a przy tym nie tuzinkowy, co jak się okazuje – dużo facetów sobie chwali.

Multifunkcyjny olejek do golenia i pielęgnacji brody INSIGHT MAN
Olejek o podwójnej funkcji, który może być stosowany w celu zmiękczenia skóry i brody zamiast tradycyjnej pianki do golenia lub może być używany jako odżywczy olejek nadający połysk brodzie i wąsom.

PRZETESTOWANY DERMATOLOGICZNIE
Posiada certyfikat ICEA.

Olejek, który ułatwi golenie, zapobiegnie podrażnieniom i stanom zapalnym. Dodatkowo może być stosowany na dwa sposoby, jako olejek do zmiękczania skóry i zarostu przed goleniem lub jako odżywczy olejek po goleniu, który pozostawi miękką skórę i pełną połysku brodę bez efektu tłustych włosów.

Ekstrakt z daktyli:
Działa przeciwzapalnie. Bogaty jest we flawonoidy i substancje przeciwutleniające, które zapobiegają starzeniu się skóry i chronią przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Ma właściwości nawilżające, uelastyczniające
i tonizujące.

Organiczny olej słonecznikowy:
Doskonały przeciwutleniacz, odgrywa główną rolę w ochronie błony komórkowej zwalczając wolne rodniki, które powodują starzenie się skóry. Uelastycznia i nawilża skórę. W kosmetyce stosowanie tego oleju zalecane jest do skóry suchej i odwodnionej. Działa jak regenerator komórek skóry, zmiękcza i wygładza.

Olej ze słodkich migdałów:
Nawilża i regeneruje skórę, brodę i zarost, nadając miękkość, elastyczność i połysk. Dzięki wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych pomaga odtworzyć hydrolipidowy film na skórze, dlatego zalecany jest dla osób z suchą skórą.